Centrum vzorových domů

OTEVŘENO
PO - NE
10 - 18 h

VSTUP
ZDARMA

O centru

Vítejte na stránkách nově otevřeného Centra vzorových domů v Nehvizdech u Prahy, největší stálé celoroční výstavy rodinných domů v ČR. Unikátní projekt využívající know-how a zkušeností s provozem podobných center v sousedním Německu je určen nejen všem lidem uvažujícím o stavbě rodinného domu, ale pro širokou veřejnost se zájmem o moderní, ale především dostupné bydlení.V Centru vzorových domů si můžete detailně prohlédnout domy různých technologií, zástupce moderní i klasické architektury, ovšem vždy s důrazem na progresivní energeticky úsporná konstrukční řešení. Můžete zde shlédnout i rozmanité styly interiérového designu, alternativy vnitřního zařízení, ukázky řešení zahradních úprav a okolí domu apod.

V právě dokončené 1. etapě výstavby centra můžete navštívit celkem 6 nových vzorových domů. Na své si zde přijdou jak mladé rodiny, hledající dostupný rodinný dům s cenou do 2 mil Kč, tak i nároční klienti, kteří mají zájem o exkluzivní bydlení v domě přesahujícím svým vnitřním prostorem i vybavením běžné bytové potřeby, od bungalovu po moderní vícepodlažní vilu. Všechny domy jsou plně vybavené, abychom vám co nejvíce přiblížili naši představu o pohodlném a cenově dostupném bydlení. V plánované 2. etapě výstavby centra se nabídka typů rodinných domů ještě rozšíří.

Součástí nového areálu centra je i Infocentrum, ve kterém vám odborníci poskytnou užitečné informace o všech otázkách souvisejících s pořízením nového bydlení, od výběru domu a jeho projektové přípravy až po financování stavby. V prostorách Infocentra se také prezentují partneři, kteří se na výstavbě podílejí. Jedná se o renomované výrobce a dodavatele, mezi kterými nechybí mj. společnosti BRAMAC, SIKO, VELUX, HÖRMANN, SAPELI, ORESI a v neposlední řadě CANABA, která je prvním z dodavatelů, kteří v centru prezentuje své domy.

Brány Centra vzorových domů jsou pro veřejnost otevřeny každý den od pondělí do neděle od 10 do 18 hodin. Do Nehvizd se nejlépe dostanete po dálnici D11, exit 8. Adresa Centra: Třešňová 870, Nehvizdy. Vstup je zdarma a parkování je zajištěno v areálu centra.

Těšíme se na Vaši návštěvu.Soutěž o dovolenou v Centru vzorových domů má dalšího vítěze!

Poslední květnovou sobotu proběhlo v Centru vzorových domů již druhé slavnostní předání výhry za účasti pana Pavla Vlacha, obchodního ředitele společnosti CANABA. Ten přijel předat výhru šťastnému výherci panu Luboši Svárovskému, který se stal vítězem druhého kola soutěže, ve kterém uhodl nejlépe počet návštěvníků Centra za uplynulý měsíc.

Manželé Svárovští přijeli i se synem do Centra za účelem vybrat si vhodné budoucí bydlení, které by si rádi postavili na vlastním pozemku. V Centru si za doprovodu odborníka prohlídli všechny volně přístupné domy a největší sympatie, jak přiznávají, v nich zanechal vzorový dům IDEAL

Rodinný dům IDEAL disponuje spoustou výhod, díky čtvercovému půdorysu ho lze umístit na téměř jakýkoliv pozemek a také jej bez potíží stavbu orientovat ke světovým stranám, jak je potřeba. Vnější tvář domu lze doplnit dle vkusu majitele řadou architektonických doplňků, jako jsou vikýře, balkony, zádveří či garáž s dílnou. Dům IDEAL nabízí za cenu pouhých 2, 65 mil. Kč v provedení Na klíč maximum prostoru i pro velkou rodinu a lze jej postavit za pouhých 16 týdnů. Pan Svárovský se velmi aktivně zajímal o výstavbu a technologii, která se při stavbě masivních montovaných domů používá a při předání ceny konstatoval:,, Jsem nadšen systémem výstavby, kvalitou provedení, rychlostí výstavby a také jsem velmi překvapen skutečností, kolik dispozičních variant dům IDEAL nabízí…“ Přijďte si i Vy vybrat dům svých snů.

Brány Centra vzorových domů jsou otevřeny každý den od pondělí do neděle od 10 do 18 hodin. Do Nehvizd se nejlépe dostanete po dálnici D11, exit 8. Infocentrum naleznete na adrese Třešňová 870. Vstup je zdarma a parkování je zajištěno v areálu centra.

Soutěž o dovolenou v Centru vzorových domů má svého vítěze!

Centrum vzorových domů v Praze Nehvizdech odměnilo vítěze prvního kola velké tipovací soutěže. Nejlépe tipujícími a tím pádem i výherci dárkového poukazu na dovolenou v hodnotě 15000 Kč se stali manželé Vršanští. Za svůj přesný odhad si odnáší poukaz na zájezd dle vlastního výběru, který jim osobně v Centru vzorových domů předal obchodní ředitel, ing. Pavel Herclík, zástupce společnosti CANABA, která je prvním a zatím jediným z dodavatelů, kteří v centru prezentují své domy.

Manželé Vršanští si svou cenu přijeli převzít i se syny Toníčkem a Františkem, kteří měli z výhry ohromnou radost. Vršanští přiznali, že se jim velmi líbí rodinný dům CHICO, což byl také hlavní důvod jejich návštěvy Centra vzorových domů. „Chtěli jsme CHICO vidět osobně a na vlastní oči“, říká pan Vršanský a vzápětí dodává, že by si ho jednou rádi postavili.

Pro velký zájem vyhlásilo Centrum vzorových domů druhé kolo soutěže, které probíhá do konce roku 2015. Pokud v tomto období navštívíte Centrum a vyplníte krátký dotazník, příštími výherci můžete být právě vy. Soutěže se může zúčastnit každý návštěvník Centra vzorových domů, který dosáhl věku 18 let. Brány Centra vzorových domů jsou pro veřejnost otevřeny každý den od pondělí do neděle od 10 do 18 hodin. Do Nehvizd se nejlépe dostanete po dálnici D11, exit 8. Infocentrum naleznete na adrese Třešňová 870. Vstup je zdarma a parkování je zajištěno v areálu centra.