Centrum vzorových domů

OTEVŘENO
PO - NE
10 - 18 h

VSTUP
ZDARMA

Novinky z facebooku

06. 10. 2017 11:53

BUNGALOV – život bez schodů

Bungalov patří k velmi žádaným typům rodinných domů. Je velmi oblíbený hlavně díky své jednoduchosti, čistým liniím a účelně koncipovaným místnostem. V Centru vzorových domů vám nabízíme jedinečnou příležitost prohlédnout si exteriér i kompletně vybavený interiér tohoto krásného domu. Přijďte se podívat PO - NE od 10:00 do 18:00 a prohlédněte si i další rodinné domy různých technologií a stylů. Těšíme se na vás :-)

24. 07. 2017 10:14

CLASSIC CITY - nejprodávanější rodinný dům v České republice. Osobní návštěvu si můžete objednat již nyní na www.cvzd.cz. Těšíme se na Vás :-)

26. 06. 2017 09:18

Navštivte nás i během prázdnin a odneste si projekt vysněného domu zdarma.

24. 05. 2017 10:32

Sníte o vlastním rodinném domě? Nevíte, jak nejlépe si vybrat? Přijďte se podívat do největšího Centra vzorových domů v ČR, kde si můžete prohlédnout 7 vzorových domů včetně kompletně vybavených interiérů. Lépe si tak představíte, jak velký dům bude ideální právě pro Vás a Vaši rodinu.

Těšíme se na Vaši návštěvu každý den PO - NE, 10 - 18 HOD. Rezervujte si termín Vaší návštěvy ještě dnes na www.cvzd.cz/cs/visit.

20. 03. 2017 13:17

Titul Dům roku 2017 získala komfortní vila REZIDENCE PRESTIGE

Úsloví Můj dům, můj hrad překonává staletí a dokonale vyjadřuje naši přirozenou touhu po pohodlí, soukromí, bezpečí, klidu, harmonii a kráse. A právě tyto vlastnosti dali tvůrci do vínku domu Rezidence Prestige, který v 22. ročníku prestižní soutěže získal titul DŮM ROKU 2017.

Tato novinka zvítězila ve své kategorii reprezentativních domů a získala absolutně nejvyšší počet hlasů. Nadčasová městská vila respektující základy klasické architektury je dispozičně nesmírně důmyslně řešená. Její obrovský vnitřní prostor nadmíru splňuje nároky na pohodlný, klidný a komfortní život všech jeho obyvatel. Přičemž plní nejen bytové potřeby rodiny majitele, ale nabízí i dostatek prostoru pro podnikání, hobby nebo ji lze využít i pro dvougenerační bydlení. Její vnější podoba i vnitřní uspořádání je natolik variabilní, že ji lze přizpůsobit osobitým požadavkům a přáním svého majitele.

Přijďte se podívat do Centra vzorových domů a dozvědět se více informací o aktuálním vítězi soutěže DŮM ROKU 2017 – domu REZIDENCE PRESTIGE.

Těšíme se na Vaši návštěvu :-)

01. 12. 2016 14:55

Rodinný dům CLASSIC CITY je moderní a velmi zdařilou čtvrtou generací nejprodávanějšího domu v ČR. Důmyslně řešený rodinný dům nabízí několik variant architektonického provedení včetně klasického provedení se sedlovou střechou. Se svou dispozicí 6 +1 poskytuje bohatý prostor i pro opravdu velkou rodinu. Žádné hluché místa, žádný zbytečný prostor, každý centimetr plochy je důkladně promyšlen a beze zbytku využit.

Rodinný dům Classic City včetně kompletně vybaveného interiéru si můžete prohlédnout na vlastní oči v Centru vzorových domů každý den PO - NE, 10 - 18 hod.

04. 10. 2016 11:24

Chystáte se stavět vlastní rodinný dům, chcete mít jistotu, že nezaplatíte ani o korunu víc, než očekáváte a že se nastěhujete v termínu, který jste si naplánovali? Zapojili jsme se do projektu, jehož hlavním cílem je poradit Vám, jak nejlépe stavět bez starostí a hlavně upozornit na mnohá úskalí, kterým by se měl každý investor při stavbě svého vysněného domu vyhnout.

Více informací na: https://www.youtube.com/watch?v=nDhZT7xaMfM&feature=youtu.be

Těšíme se na Vaši návštěvu v Centru vzorových domů, kde si můžete na vlastní oči prohlédnout 7 volně přístupných rodinných domů :-)

06. 09. 2016 14:24

UNO – krásné bydlení za bezkonkurenční cenu

Rodinný dům UNO nabízí za bezkonkurenční cenu 1 999 000 Kč (včetně DPH) ve variantě na klíč bezmála 100 m² užitné plochy v dispozici 4+1. Důmyslné řešení vnitřního prostoru je ideální pro pohodlný život 3 - 4 členné rodiny s dostatečnou nabídkou úložných prostor.

UNO je střízlivé, ale praktické a účelné, jeho vnější podoba se hned tak "neokouká", má trvalou a jistou hodnotu, která v čase jenom roste. Přitom není v žádném případě konzervativní, může se měnit podle vkusu jednotlivých majitelů. Zvolit si můžete klasickou sedlovou střechu se 40 stupňovým sklonem, která se skvěle hodí na venkov, třeba v kombinaci s přírodním dřevěným obkladem domu a okenicemi. Městu sluší modernější řešení domu s unikátní střešní konstrukce s mírným sklonem, která radikálně zvětšuje nabídku prostoru v horním patře. Interiér domu si pak můžete zvolit zcela dle své libosti.

Atmosféru rodinného domu UNO a přednosti tohoto moderního projektu si můžete ostatně vyzkoušet na vlastní kůži v Centru vzorových domů v Praze Nehvizdech každý den od 10:00 do 18:00.

Těšíme se na Vaši návštěvu :-)