Centrum vzorových domů

OTEVŘENO
PO - NE
10 - 18 h

VSTUP
ZDARMA

Infocentrum

Infocentrum je vstupní branou do Centra vzorových domů a zároveň informačním střediskem pro všechny návštěvníky. Každý den zde můžete získat veškeré informace o centru samotném i o jednotlivých domech. Naši odborníci vám zde poskytnou užitečné informace o všech otázkách souvisejících s pořízením nového bydlení, od výběru domu a jeho projektové přípravy až po financování stavby. V prostorách Infocentra najdete i prezentaci a vzorkovny renomovaných dodavatelů, kteří se na výstavbě i provozu centra podílejí, mezi nimiž nechybí společnosti BRAMAC, SIKO, VELUX, SAPELI, ORESI apod. Infocentrum vám nabídne i prostor pro jednání, místa pro odpočinek i nabídku občerstvení.


Soutěž o dovolenou v Centru vzorových domů má svého vítěze!

Centrum vzorových domů v Praze Nehvizdech odměnilo vítěze prvního kola velké tipovací soutěže. Nejlépe tipujícími a tím pádem i výherci dárkového poukazu na dovolenou v hodnotě 15000 Kč se stali manželé Vršanští. Za svůj přesný odhad si odnáší poukaz na zájezd dle vlastního výběru, který jim osobně v Centru vzorových domů předal obchodní ředitel, ing. Pavel Herclík, zástupce společnosti CANABA, která je prvním a zatím jediným z dodavatelů, kteří v centru prezentují své domy.   

Manželé Vršanští si svou cenu přijeli převzít i se syny Toníčkem a Františkem, kteří měli z výhry ohromnou radost. Vršanští přiznali, že se jim velmi líbí rodinný dům CHICO, což byl také hlavní důvod jejich návštěvy Centra vzorových domů. „Chtěli jsme CHICO vidět osobně a na vlastní oči“, říká pan Vršanský a vzápětí dodává, že by si ho jednou rádi postavili.

Pro velký zájem vyhlásilo Centrum vzorových domů druhé kolo soutěže, které probíhá do konce roku 2015. Pokud v tomto období navštívíte Centrum a vyplníte krátký dotazník, příštími výherci můžete být právě vy. Soutěže se může zúčastnit každý návštěvník Centra vzorových domů, který dosáhl věku 18 let. Brány Centra vzorových domů jsou pro veřejnost otevřeny každý den od pondělí do neděle od 10 do 18 hodin. Do Nehvizd se nejlépe dostanete po dálnici D11, exit 8. Infocentrum naleznete na adrese Třešňová 870. Vstup je zdarma a parkování je zajištěno v areálu centra.